Poděkování rodiny

Poděkování rodiny, která se účastnila DsD s dítětem ve VV Praha Ruzyně:

Vážená paní Hellerová,

ráda bych Vám, i všem Vašim spolupracovníkům, alespoň dodatečně vyjádřila co nejsrdečnější poděkování za nádherně zorganizovanou akci Den s dítětem 2019. Stejně jako v loňském roce dostala naše rodina možnost zúčastnit se tohoto programu a pro nás to samozřejmě znamenalo radostnou rodinnou událost. Všichni jsme již věděli, co nás čeká a moc se těšili! Letošní ročník nám připadal ještě více propracovanější, přitom uvolněnější a krásný program předčil i naše očekávání. Příjemné prostředí a zázemí naše společné prožitky opakovaně velmi umocnilo a děti byly opět moc a moc spokojené a šťastné! Báječný tým všech, kteří se na této akci podíleli, odvedl vynikající práci!
Patří Vám všem náš veliký dík a obdiv za Vaši obětavost, ochotu pomáhat a věnovat druhým svůj volný čas. Velmi si toho vážíme! Pro rodiny s podobným osudem jako je ten náš, je možnost strávit takto příjemně společný čas naprosto něčím neskutečným a vzácným! Bez účasti všech, kteří se na projektu podílejí, by to nikdy nebylo možné.
Děkujeme!

Přeji Vám, i všem Vašim kolegům, za celou naši rodinu příjemné léto, hodně zasloužené dovolené a co nejvíce dalších úspěchů a spokojenosti v osobním i profesním životě.

Ještě jednou Vám všem mnohokrát děkuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *